Bizimle ilgili birkaç şey

Avrasya Elektrik Proje Mühendislik Elektromekanik sektöründe Elektrik Mekanik tesisatı proje ve taahhüt konularında 2014 yılından bu yana hizmet veren, alanında uzman bir ekip tarafından kurulmuş ve ekibine kattığı profesyoneller ile her geçen gün sektörde emin adımlarla ilerleyişini sürdürmektedir. Kuruluşundan bu yana taviz vermediği kalite ve güvenin önceliği ilkesiyle çıktığımız bu yolda teknolojik gelişmelerin ışığında geleceğe doğru emin ve güvenli adımlarla yol almaktayız. Avrasya Elektrik Proje Mühendislik ailesinin hedefi ilkelerinden taviz vermeden kendi sektöründe en iyi olmaktır.

Avrasya Elektrik Proje Mühendislik; çelik konstrüksiyon ve betonarme sanayi yapıları, endüstriyel tesisler, konut ve sosyal tesisler, eğitim ve sağlık kurumları gibi pek çok tesisin elektromekanik proje ve taahhüt işlerini yürütmektedir. Her türlü çelik konstrüksiyon ve betonarme yapı, konut, yüksek standart ve teknoloji gerektiren otel ve hastanelerde, eğtim kurumlarında alışveriş merkezleri ve idari binalarda endüstriyel ve sanayi yapılarında ve fabrikalarda, su arıtma tesislerinde, pompa istasyonlarında, havaalanı yapılarında, enerji üretim santrallarında, sosyal tesisler, tatil köyleri gibi pek çok tesisin olan Elektro Mekanik Sistemler için ihtiyaç duyulan proje ve taahhüt aşamalarında tüm hizmetleri en uygun çözümlerle sunmaktadır.

Projelerimizde müşterilerimize daha kaliteli ve daha ekonomik ürün ve hizmetler sunma konusundaki hedeflerimizi daha da yukarılara çıkarmaya çalışırken, sahip olduğumuz en büyük güç; siz dostlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirebilmek amacıyla, Avrasya Elektrik Proje Mühendislik olarak gerçekleştirdiğimiz başarıların verdiği güven olmuştur.

Saygılarımızla
Avrasya Proje Mühendislik

İşin Özü

 

Dünyanın en güç işi birşeyin nasıl yapılacağını bilirken, başka birinin nasıl yapamadığını ses çıkarmadan seyretmektir.

Mevlana

 

Başarının bir sırrı varsa bu, karşımızdakinin görüş ve açısını kavrayarak, olayları bu açıdan görmektir.

Henry Ford

Kalite Ve Güven Önceliğimizle Geleceğe Dönük Elektromekanik Projeleri

20 Yıllık Tecrübe ve Güven

Avrasya Elektrik Proje Mühendislik Elektromekanik sektöründe Elektrik Mekanik tesisatı proje ve taahhüt konularında 2014 yılından bu yana hizmet veren, alanında uzman bir ekip tarafından kurulmuş ve ekibine kattığı profesyoneller ile her geçen gün sektörde emin adımlarla ilerleyişini…

EKİBİMİZ

Avrasya Elektrik Proje Mühendislik olarak müşterilerimizin bizimle çalışmaktan mutlu olmaları ilk önceliğimizdir. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz bizim için ailemizin bir ferdi gibidir. Bu nedenle bütün bilgi, tecrübe ve deneyimlerimizi tüm samimiyetimizle müşterilerimize aktarırken onlarında bilgi birikim ve tecrübeleri ile en kaliteli hizmeti sunmak için çok çalışıyoruz. 

KEMAL BAŞER
ELEKTRİK MÜHENDİSİ

Elektrik Mühendisi

ERTUĞRUL ULU
ELEKTRİK TEKNİKERİ

Elektrik Teknikeri

TAHSİN BAŞER
SATINALMA

Satınalma

AHMET ÖZKAN
PROJE VE TEKLİF

Elektrik Proje ve Teklif

Elektrik Proje & Taahhüt Uygulamaları

Anlayışlı bir aile Vefakar bir ekip Realistik çözümler Analitik bir raporlama Sürdürülebilir projeler Yaşanabilir mekanlar için Az emek ve düşük maliyetler ile

Proje Hizmetleri

“En iyi işler en sağlam projelerin eseridir.” sloganımızla projelendirme aşamasında da hizmetinizdeyiz.

Taahhüt Uygulamaları

Sıcak samimi güvenilir dostluklar ile işinize değer vermeyi ve sizlere en faydalı hizmetleri sunmayı taahhüt ediyoruz.

Proje Kontrolörlük

İlgili standartlara, proje ve şartnamelere uygunluğunun şantiye ziyaretleriyle kontrolü, ve raporlandırılmasını içeren hizmetimizdir.

İş Ortaklarımız